Představuji se

Můj příběh

     Čím jsem starší, tím mám větší a větší radost ze života a neustále žasnu jak bohatý a rozmanitý může být.        Jako malá holka jsem poslouchala světelné učitele u mé postýlky, kteří krásně zářili ze tmy. Připomínali mi, co všechno na nás čeká a jak přelomová a důležitá tato doba pro lidstvo je. Nejvíce si pamatuji na slovo sebeuvědomění, což před těmi skoro šedesáti lety nebylo zrovna téma doby. Bohužel je nikdo jiný z mé rodiny nevnímal a já se učila rozlišovat, co patří do mé reality a co patří do viditelné reality mé rodiny. Naučilo mě to o mnoha věcech nemluvit, což mě ochránilo ve škole i na pracovišti.

      V roce 1996 jsem začala cvičit "čhi - kung "a "tai - čhi" a učit se o čínské filosofii a náhledu na léčení jejich tradičními metodami. Později jsem pracovala s" Rei ki". Práce s enegrií mě přivedla k zájmu o silová místa přírodní i ta zbudovaná  vědomými civilizacemi. Cestovala jsem do Francie, Irska, Anglie i Skotska, do Mexika i do Austrálie, abych se s těmito  místy blíže seznámila.

     Studovala jsem léčivé byliny na Karlově universitě a vytvořila jsem svou zahradu na ekobiologických základech s  permakulturními prvky.

     Také jsem se snažila co nejvíce pochopit a pracovat se svým vědomím. Byla jsem na pobytu ve tmě, šla jsem poutní cestu do Santiága de Compostela. Na pouťi Saharou s ženskou skupinou jsem praktikovala metody soul craftu a Vision quest. Absolvovala jsem Core touch - tantrické techniky. Mám licenci na vedení ženskách kruhů Mohendžodáro.

     Ráda bych pomohla všem, aby si uvědomili jak jsou jedineční a důležití, přestali ztrácet energii ve strachu, nemoci a lítosti a začali se radovat ze života .


                                                                          Jmenuji se Kateřina Soldátová